KONST / Litografier / Färglitografi 12343340
nr 1234 3340
Giuseppe Scaiola
(f. 1951), Italien
Färglitografi, Signerad, numrerad 142/295. Motivet: 49x34 cm
Giuseppe Scaiola, italiensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:33:25
6/2 22:56:12
300 kr
10/2 19:35:45